Nationaal - National

Deelnemerslijst met nummer - Liste des numéros des concurrents

(niet de startorde !!) - ( pas l'ordre de départ)

nr Pilot Co-pilot Car Class Group
0 Muylle Wouter Lenoir Dieter Mitsubishi Lancer EVO 6  RC2 N4
1 Princen Kris Eelbode Bram VW Polo GTI R5 RC2 VR5
2 Cherain Cedric Portier Xavier VW Polo RC2 VR5
3 Fernemont Adrian Maillen Samuel Skoda Fabia R5 RC2 VR5
4 Bedoret Sébastien Walbrecq Thomas Skoda Fabia R5 RC2 VR5
5 Snijers Patrick Thierie Davy Volkswagen Polo GTI R5 RC2 VR5
6 De Mevius Ghislain Jalet Johan Skoda Fabia R5 RC2 VR5
7 Demaerschalk Kevin Delorge Hans Citroen C3 R5 RC2 VR5
8 Reynvoet Niels Willem Verbeke Skoda Fabia R5 RC2 VR5
9 Cornelis Bert Depoortere Bjorn Skoda Fabia R5 RC2 VR5
10 Cracco PJM Vermeulen Jasper Ford Fiesta R5 RC2 VR5
11 Bonjean David De Maddalena Jean-François Skoda Fabia WRC RC1 WRC 2,0
12 Debyser Chris Goethals Kristof Porsche 997 GT3 RGT GTP24
14 Van Woensel Chris Vandeputte Piero Porsche 997 GT3 RGT GTN23
15 Van Parijs Tim Heyndrickx Kurt Porsche 997 GT3 RGT GTP24
16 van Iersel Martin Visser Sylvia Hyundai i20 RC2 VR5
17 Cracco Philip Breyne Jeannick Ford Fiesta R5 RC2 VR5
18 Lietaer Paul Vienne Bruno Ford Escort Cosworth NCE E12
19 Coene Bert De Duytsche Petra Mitsubishi Lancer Evo X RC1 A8
20 Munster Grégoire Louka Louis Opel Adam R2 RC4 VR2B - Junior
21 Vertommen Valentin Dejonge Kevin Ford Fiesta RC4 VR2B - Junior
22 Snaet Glenn Vanneste Olivier Peugeot 208 R2 RC4 VR2B - Junior
23 Brüls Tobias Arens Daniel Peugeot 208 R2 RC4 VR2B - Junior
24 Pyck Gilles Mourisse Emile Peugeot 208 RC4 VR2B - Junior
25 Wagemans Joachim Declerck Kurt Peugeot 208R2 RC4 VR2B - Junior
26 van der Marel Timo van der Marel Rebecca Opel Adam RC4 VR2B
27 Mazuin Thibaud Fernandez Kevin peugeot 208 RC4 VR2B - Junior
28 Maeyaert Pieter-Jan Dewulf Yves Ford Escort MK2 NCM M16
29 Boulat Franky De Busser Peggy BMW M3 NCM M16 - M-cup
30 vanden Brand Mats Smeets Eddy BMW M3 NCM M16 - M-cup
31 Monnens Gunther Vandamme Chris BMW E46 M3 NCM M16 - M-cup
32 Braeckevelt Kurt Pattyn Bjorn BMW M1 NCM M16 - M-cup
33 Muilwijk Wim Muilwijk Nadia BMW M3 NCM M16 - M-cup
34 Algoedt Cris Bostoen Didier BMW Danneels M1 NCM M16 - M-cup
35 Ceuppens Tom Werner Frank BMW 130I NCM M16 - M-cup
36 Vermeirsch Dirk Haerinck Jurgen Subaru Impreza NCE E12
37 Maes Steven Hanssens Ward Subaru Impreza GpA NCE E12
38 Truyens Bert Flas Patrick Subaru Impreza WRX STI RC1 A8
39 Heyrick Andy Huygelier Bjorn Subaru Impreza RC1 A8
40 Deveux Dirk D'alleine Kris Ford Siërra Cosworth 4x4 HC4 E4
41 Kerkhove Arthur Doublet Christophe Ford Escort MK2 HPTN P3
42 Baert Frank Verhelle Christophe Ford Sierra Cosworth HC4 E4
43 Maes Jens Verhaeghe Steve Opel Ascona B HPTN P5
44 Janssens Glenn De Geetere Tom Porsche 911 HC3 D4
45 Louies Eric Degroote Colin Opel Ascona HPTN P3
46 Verschueren Vincent Prévot Stephane Skoda Fabia R5 RC2 VR5
47 Cokelaere Thierry Vanassche stefaan BMW M1 NCM M16 - M-cup
48 Spillebeen Didier Aeck Tommy BMW E30 NCM M16 - M-cup
49 Lievens Wouter Hoflack Nico BMW E36 M3 NCM M16 - M-cup
50 Vandenheede Lorenzo De Bels Jean-Marie BMW E36 M3 NCM M16 - M-cup
51 Maertens Marc Bruynooghe Jan BMW M3 E36 NCM M16 - M-cup
52 Toorré Nick Verschoore Frank Ford Sierra Rs Cosworth HC4 E4
53 Taylor Darrell Ombelet Katleen Mitsubishi EVO X RC1 A8
54 Van De Vivere Eddy De Pestel Mario Subaru Impreza WRX Sti NCE E12
55 Biesheuvel Antoine Vanden Einde Frans Nissan 350Z RGT GTN22
56 Soetens Harold Goudsmits Hans Opel Kadett rally NCM M16
57 Verhaert Dirk Smets Isidoor BMW E30 M3 NCM M16 - M-cup
58 De Bouvere Joeri Verlinde Benoit BMW E30 325i NCM M16 - M-cup
59 Theuwissen Kevin Bollaerts Nico Bmw E36 NCM M16 - M-cup
60 Deprez Eric Deprez Matthias BMW E36 325i NCM M16 - M-cup
61 Debruyne Luc Geeraert Kevin BMW E36 M3 NCM M16 - M-cup
62 Wostyn Ruben Vandenkendelaere Tom Subaru Impreza GC8 (Gr. N) NCE E12
63 Howlett Bradley Vandevenne Nick Citroen C2 R2 NCM M14
64 Depredomme Johan Vandenheede Didier Ford Fiesta RC4 VR2B
65 Dobbelaere Chris Vandersarren Jochen Opel Kadett GT/E NCM M15
66 Catelin Jeroen Debue Claude Renault Clio RS NCM M15
67 Oosterlinck Sascha Vandenberghe Brecht Ford Escort MK2 HC3 D4
68 Hoens Marijn Hoens Nick Ford Escort MK 1 HPTN P3
69 Verhaeghe Koen De Munck Filip Ford Escort MK 1 HPTN P3
70 Vergote Ward Vandenbussche Jeffrey Ford Escort HC3 D4
71 Lapeire Jozef Bekaert Stefaan Toyota Celica GT4 HC4 E4
72 Samaey Pedro Poissonnier Laure Peugeot 207 NCM M15
73 Verstraete Vincent Dewickere Christophe Renault Clio R3 NCM M15
74 Munster Charles Humblet Jerome Opel Adam Cup NCM M14
75 Vandenborre Louis Derde Heimdal Opel Adam Cup NCM M14
76 Verfaillie Marnix Vandepoel Nicky Mini John Cooper Works NCM M15
77 Vandeputte Patrick Stroobant Bjorn Ford Fiesta NCM M14

 

TIMING SCRUTENEERING